Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'oreal colorista turquoise...

L'oreal colorista turquoise szőke hajon?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a szőke hajból mennyi idő után kopik ki a l'oreal colorista turquoise hajszínezője. Azt olvastam, hogy valakinek egyáltalán nem jött ki, se szőkítéssel, se festéssel.Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

A hajam valami ilyesmi színű:

[link]



2017. dec. 28. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ócska színező, nekem alig fogta be és 1 mosás után rózsaszín helyett tézszínű lett
2017. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akiknek ezzel volt festve a haja az ismeroseim kozul,egyiknek se jott ki a hajabol,es par mosas utan libazold szinu lett
2017. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát akkor nem hiszem, hogy megkockáztatom. Nem akarok szaladni a fodrászhoz, hogy kivágja belőle.
2017. dec. 29. 00:57
 4/4 a800 válasza:

A kek NEM JON KI!!! En lassan EGY EVE kentem a teljes hajhosszra a turkizkek "szinezot". Gyonyoru volt, puha es folyton a hajamat nezegettem.Kicsit feltem, hogy benne fog maradni, de remeltem, hogy majd en meguszom. Hat nem... :(


Egyebkent fent sotet zold lett es abbol ment at sotet turkizkekbe es nagyon tetszett. Az elso mosasnal csak a toveket mostam, hogy ne jojjon ki azonnal, de igy is sokat kopott. A masodik mosasnal mar bena es fako lett. Latvanyosan kopott szinu... Azt kovetoen par mosas alatt eltunt a nagyja es az egesz hajam vilagoszold maradt. Azota a fodraszom ketszer is probalta eltuntetni sikertelenul, nem akarja tovabb strapalni, mert nem birja mar a hajam. :'( Sok ilyen esetet olvastam es csak ugy lehet eltuntetni ha lefedik valami sotet arnyalattal es akkor is modositani fogja a szinet.. ugyhogy ocsmany hajjal maszkalok es varom, hogy lenojon. Ja es persze az ujabb szokitesek alatt is elotunt a zold szin ahol elotte nem volt leszivva.


Hosszu hajas vagyok, de lehet belemegyek egy vallig ero hosszba, hogy ne legyek fakozold. Erosen pigmentalt havasito samponnal mosom, hatha kekesebb lesz es turkizbe megy at. Nehol van eredmeny, de osszessegeben zold hatasu maradt. (PROVOKE TOUCH OF SILVER BRIGHTENING SAMPON)


A sok panaszlevel miatt csak kiadtak egy szineltavolitot, de az se tunteti el teljesen a zold pigmenteket.


Sajnalom, hogy hosszu lett, de talan megment par hajkoronat az evekig tarto moszatfejessegtol.

2019. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!