Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan intim szőrtelenítsek?

Hogyan intim szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
Borotvával csináltam eddig mindig,tusfurdovel alulrol felfele,de mindig tiszta kiuteses lesz.Csinaltam nem alulrol felfele is de ugy nem jon le rendesen soha.Ha vennek gyantat azzal megoldhato magamnak?vagy ti mit hasznaltok?gyors megoldas kene.17/l
2017. dec. 29. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok de azért elmondom én hogy csinálom :) Kiáztatom,tusfürdő,és csak 1-1 centis mozdulatokkal borotválok száliránnyal szemben,majd ha végeztem lealkoholozom. Neked az macerásabb lesz,de pl a vénuszdombot lekenheted valamelyik parfümöddel óvatosan hogy a mennyország kapujába ne nyerjen bebocsátást mert lesz au :)
2017. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

OMG...

Emberek most komolyan?


Normális borotvahab/gél.

Normális, minimum 3 pengés borotva.

Utánna fertőtlenítés erre való termékkel, pl aloe vera géllel...de alkohollal SOHA


parfüm..?Nem is értem hogy juthat ilyen valaki eszébe...

2017. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!