Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fürdőbombát hogy kell használni?

Fürdőbombát hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba fürdőbombát, és fogalmam sincs hogyan kell használni... Simán csak beledobom egy kád vízbe, és ugyan úgy megmosakszom szappannal vagy tusfürdővel, vagy előtte lezuhanyzom szappannal vagy tusfürdővel, és utána ülök bele a fürdőbombás vízbe?:D Soha nem volt ilyenem, ezért szeretném tudni hogy hogyan használjam el?
2017. dec. 30. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Beledobod a kadba, elvezed ahogy szetpezseg es siman megfurdosz. Nem kell ezt tulkompenzalni :D
2017. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Először a fürdőbombát dobd bele egy kád vízbe,azután pedig addig ülhetsz a kádban ameddig szeretnél. Én azt javaslom, hogy ezután fürödj le tusfürdővel, mert nem tudom a fürdőbomba összetevői mennyire károsak a bőrre.
2017. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor fürdőzés után mossam le a bőrömről?
2017. dec. 31. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Jobban tennéd! 😇
2017. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!