Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha a fodrász...

Mit tegyek, ha a fodrász elrontotta a hajamat?

Figyelt kérdés
Annyira elrontotta, hogy felül is le kellett vágni olyan rövidre, mint oldalt (3mm). Hogy tudnám a hajam növekedését meggyorsítani, és átvészelni ezt az időszakot?

2018. jan. 1. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem, nem fizettél neki
2018. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy ilyen után értelemszerű, hogy nem fizettem ki, de ezt ő is belátta.
2018. jan. 1. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mit csinált?
2018. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak egy klasszikus frizurát szerettem volna vágatni. Amikor oldalt vágta géppel, akkor megcsúszott (én se értem hogyan, lehet fáradt volt, mert az utolsók között voltam este). Láttam rajta, hogy nagyon szíven ütötte, bocsánatot kért.
2018. jan. 1. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Saponnal vigyel fel ricinus olajat,hagyd rajta,par percig,majd mosd le.
2018. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5# igen és reggelre tina turner lesz a kérdezőből.

Megjegyezhetné már a világ hogy semmitől nem fog gyorsabban nőni a hajad pláne nem hetek alatt. A hajszeszek, ricinusolaj, meg mindenféle csodakapszula is hónapok alatt fog hatni ami ezesetben is maximum havi plusz egy fél-1 centi fog lenni.

Javaslom a teesetedben a sapkát.

2018. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet venni jó parokakat és felparokakat. Javaslom egy ilyen dolog beszerzését az átmeneti időre.
2018. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
képet mutatsz?
2018. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!