Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire zavaróak a pattanások...

Mennyire zavaróak a pattanások? Van valakinek vakami tuti tippe ellenük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 23:41
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem csak az akkor jönnek ki a pattanások, ha csokit eszek..:) Egyik nagyonjó barátunk orvos, kérésre ö szokta felirni a Duac gélt. 1-2 nap altt szépen eltünteti a pattanást annyi az egész hogy egy kicsit drága.:)
2010. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha kinyomja a kozmetikus a mitesszert, akkor eltűnik az arcról, hisz azért nyomja ki. De a kosz meg a szennyeződések miatt későb megint megjelenhetnek, főleg ha valakinek zsíros a bőre és tágak a pórusai. Ezért fontos, hogy rendesen tonikkal legyen tisztítva, mert az kitisztítja a pórusokat, amikben megtelepedik a kosz meg a por. A víz nem tudja rendesen kitisztítani, ezért mondom, hogy az nem elég, ha valakinek hajlamos a bőre a pattanásokra. Annak jobban oda kell figyelnie, hogy ápolja az arcát és hogy rendszeresen csinálja és akkor nem lesz annyi mitesszere meg pattanása. Persze így is kialakulhatnak, de talán nem annyi. Az én bőröm zsíros, ezért nekem könnyen kijönnek a pattanások, de mivel rendesen tisztítom minden nap meg radírozom és havonta járok kozmetikushoz kezelésre, ezért nem sok van. Ha nem ápolnám rendesen, valószínűleg sokkal több lenne.
2010. jún. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Köszi, nekem is nagyon zsíros a bőröm, ellátogatok egy kozmetikushoz:)
2010. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
es mi lett az uj neve a termekcsaladnak? : ) koszi mindenkinek
2010. jún. 4. 06:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is Duac gélt használok, nagyon bevált. Ha kijön egy pattanás és este bekenem vele reggelre szinte teljesen elmúlik.
2010. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szalicilsav, és tényleg:)
2010. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elsőnek reggel és este is alaposan tisztítsd meg az arcod.Ne használj szárító termékeket mert az kiszárítja és erre a bőröd úgy ,,válaszol",hogy még több faggyút termel.Nem árt havonta meglátogatni egy kozmetikust.
2010. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

fogkrémet soha!!

ign 1 ideig leeht jó rá

utána mégtöbb lesz

szappanjt soha!

ezt mind bőrdoki mondta és csak hideg viz, semmi 1éb kütyü rá

és egy jó bőrdoki aki ad rá megfelelő krémet, aztán volt nincs patti

tehát a helyes megoldás: bőrgyógyász!!!!!

2010. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!