Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt megváltozott...

Szülés előtt megváltozott valakinek a folyása? Na és a pattanások?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok és mostanában megváltozott a folyásom, nem kellemetlen, nincs szaga, nem viszketek, nincs más színe sem csak egyszerűen mégis más az állaga! És az arcom is tele lett pattanással, pedig terhesség alatt nem volt jellemző, inkább akkor voltam ilyen pattanásos amikor mág nem voltam várandós és menszi előtt 1-2 héttel jelentkeztek rajtam az ilyen elváltozások. A doki és a védőnő szerint minden ok. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2009. júl. 31. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A folyásra nem emlékszem milyen volt, de azt tutira tudom hogy a terhesség elején nagyon pattanásos voltam. Olyan voltam mint serdülőkoromban, nagyon idegesített, de elmúlt hál istennek.
2009. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. júl. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!