Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szőkésbarna hajamat...

Ha a szőkésbarna hajamat feketére festettük 1 éve de most már meguntam ésigazábol homokszőkét vagy világosbarnát szeretnékmegéri kiszivatni szőkére és befesteni olyanszinre? Ha a homokszőke lekopna akkor az eredeti hajszinem lenne?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A festék nem lekopik hanem lenő, és igen az eredeti hajszíned lenne utána, de csak ott ahol már lenőtt.
2009. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszerre csináljátok, akkor ki fog hullani az összes hajad. Fokozatosan kell. Előszőr sötétbarna majd egyre világosabb és közte minimum egy hónapos szüneteket kell hagyni, különben megkopaszodsz.
2009. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jajj istenem dehogy hullik ki a hajad. Annyi, hogy jó fodrásszal kell megcsináltatni. Nekem fekete festett hajamból csináltak aranyszőkét és semmi baja nem lett. Meg sem égett a vége, ugyanolyan szép egészséges maradt. Nekem olyan festékkel csinálta ami már eleve le is szívja a hajat és rögtön színezi is. Szóval nem külön csinálta. Így nem lesz semmi baja a hajadnak.
2009. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak nagyon ritka az ilyen fodrász. Barátnőmnek 30 cm-t kellett levágni a hajából, annyira széttört. Másik barátnőmnek mesterfodrásza volt és sokat fizetett neki, de mégis a hajának a fele lejött miután leszednték a festéket.Párom anyukája is fodrász és ő sem meri egyből leszívni a hajam.

Kevés fodrász tudja szépen megcsinálni és még kevesebb tudja megfizethető áron.

2009. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16:34 nek melyik fodrászatban csináltad meg??érdekelne.előre köszi:)
2009. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:34 Engem az is érdekelne, hogy mennyibe került!
2009. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidéken csináltattam és 2600ft volt. Szerintem ez egész jó ár. Ilyen hajfestéket amit meg mondtam, bármelyik fodrászkellékes boltban lehet kapni.
2009. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szabad kérdezni hogy hol csináltatad?
2009. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!