Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barnabol, világos...

Festett barnabol, világos barna szeretnék lenni, hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Igazából szőke szeretnék lenni, de legelején megelegszem a vilagosbarnaval. 12 napja festettem be barnára de túl sötét lett, es vilagosat szeretnék. Szőke hajfesteket vegyek, vagy világosbarnat?

2018. jan. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ugyanis festék festett hajat nem világosít. Szőkíteni kell festés előtt. Fodrászhoz menj
2018. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam hogy lehet festeket festekkel
2018. jan. 7. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sötétbarnából csináltam világosbarnát hamvas szőke hajfestékkel, de fontos, hogy szőkítőport nem kevertem bele. A legvilágosabb szőkét vedd meg, és még 40 percet is nyugodtan rajta lehet. Szépen leszívta, nem lett sárga, de egy hét után kentem rá igazi világosbarna hajfestéket, és azóta sikerült visszaszereznem az eredeti hajszínem!
2018. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!