Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legtöbb fiúnak tényleg az...

A legtöbb fiúnak tényleg az ilyen kreolos bőrű lányok jönnek be? (Bocsánat ha rossz kategória)

Figyelt kérdés

Nagyon fehér bőr + barna haj miért nem ideálja senkinek?? Tényleg szép a kreolos, barna bőr, de ajjj.

:(((

Szoliba meg nem akarok járni.

Van egyáltalán aki szépnek tartja a nagyon világos bőrt?



2017. dec. 29. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl biztos nem.:)
2017. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Barnább és világosabb bőrűből is láttam már szépet és kevésbé szépet is.
2017. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, nyugi. Ismerek olyat akinek pont hogy az jön be. Persze gyönyörű a kreol bőr, de még ha valakinek az az ideálja, az se azt jelenti hogy ne tetszhessen neki egy világosabb bőrű lány. Meg ha te alapból nem vagy olyan, akkor inkább legyél önmagad minthogy másoknak akarj megfelelni és szolival vagy önbarnítóval tönkretedd a bőröd. Jobb esteben tiszta ránc leszel 20 év múlva, rosszabb estben bőrrák, főleg ha nagyon fehér vagy alapból.
2017. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem igazából azzal nincsen bajom ha valakinek fehér a bőre de velem is ez van kicsit jobban tetszenek a kreol bőrű lányok.

De nem kell elkeseredni minden zsák megtalálja egyszer a foltját.

2018. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!