Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak! Nektek is tele...

Hosszú hajúak! Nektek is tele a ház hajszállal?

Figyelt kérdés

Szerencsére kajába nemegy.

De ahányszor porszívózok, olyan hihetetlenennyiséget felfog, elöl is és a porzsák is tele. A legolyó, eldugul, akkor eláraszt mindent a víz. Pedig kiszedem, ha észreveszem.


2018. jan. 9. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tavasszal le is vágatom, nagyon unom, hogy mindig útban van.
2018. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hajszál minden...

Én is levágatom, bosszúság. De csak közép hosszúra.

Nekem volt olyan, hogy beleuntam, Vállig erőre levágattam, kész.

Néha jobba megújulás, jót tesz. Vágás után nem is annyira hullik.

2018. jan. 9. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem otthon többnyire fel van fogva a hajam. Így nemigen hullik. Egy nap kétszer megfésülöm. Volt idő, mikor nem fésülködtem minden nap, akkor hajmosáskor rengeteg hajszál volt a kádban. De így nincs olyan sok. A lefolyót azért kell kezelni így is, kb. 1,5-2 havonta.
2018. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nekem csak az erkély mert ott fésülködök de az tele van :D
2018. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem hosszú, és amúgy akad néha 1-1 a lakásban, lefolyóban érdekes módon nincs. :O Annyira nem vészes, de nyuszim van, az ő szőre tele van mindennel :D
2018. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, tele van minden vele. Valamit valamiért...
2018. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!