Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőknél hajhullás/kopaszodás...

Nőknél hajhullás/kopaszodás megállítása mezoterápiás hajkezeléssel? Vélemények? Tapasztalat valakinek? Többi lenn.

Figyelt kérdés
15 éves korom óta hullik a hajam és ritkul, most 23 vagyok és a hajam háromnegyede eltűnt. Voltam mindenféle vizsgálaton, mindenféle hajterápián, ami csak létezik, szedtem az összes létező gyógyszert, hajszeszt, vitamint, és semmi. Most találtam rá erre a mezoterápis hajkezelésre, ahol állítólag DHT blokkoló szert fecskedneznek a fejbőrbe, ami megállítja a kopaszodást. Az elvesztett haj nem nő vissza, de ami még van megerősödik, megmarad. Érdekelne hogy próbálta-e már valaki? Tényleg használ? Nem akarok megint 100 ezreket ölni valami kamu dologba....

#hajhullás #mezoterápia #kopaszodás #hajhullás nőknél #kopaszodó nők #kopaszodás nőknél
2018. jan. 10. 13:38
 1/1 Cospgs válasza:
Szia! Szerintem felesleges az általad említett dolgokra kidobni pénzt. Te tünetileg kezelnéd, én viszont a helyedben elgondoloznék azon, hogy kivizsgtatom magam hormonálisan. Azt javaslom menj el egy endokrinológushoz. A hajad 3/4-e hiányzik, az nagyon nem normális... a hajhullásnak sok oka lehet, mint pl. pajzsmirigy probléma, de ezt csak orvosi vizsgálatokkal lehet kideríteni. Jobbulást kívánok!
2018. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!