Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a rövid...

Szerintetek jól állna a rövid haj?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most jelenleg növesztem a hajam és a vállamig ér, de nagyon hülyén néz ki. Az egész forma sehogy sem áll, olyan semmilyen. Szeretnék rövid hajat, mert a hosszú nem áll jól, csak nem tudom, hogy jó ötlet e. A probléma az, hogy nagy kiálló orrom van, aknés arcom és kicsi állam. Persze a szemeim nagyok és barnák, és a hajszínem olyan szőkésbarna. Nos mit gondoltok? És ne jöjjön azzal senki, hogy egy lány csak hosszú hajjal szép, mert nem igaz, én nem vagyok így szép.

Egyébként valami ilyesmire gondoltam:

[link]

Ja és a testalkatomban sem vagyok biztos mert nem vagyok kifejezetten sovány, inkább izmos, de vékony...

Előre is köszönöm!

16/L



2018. jan. 10. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ez a lány ezzel a hajjal enyhén szólva is szörnyen néz ki.
2018. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem hozzátenni, hogy a képen látható hajtók eltérően nekem oldalfrufrum lenne. De persze hasonló stílusú.
2018. jan. 10. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem noknel a rovid haj akkor elonyos, ha kifejezetten szep arca van. A tiedet pedig nem latjuk :)
2018. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Nem pont ilyen lenne, de nem találtam olyat mint amit elképzeltem... talán ez egy kicsit hasonlít. De nem ilyen lenne mert ez nekem sem tetszik

2018. jan. 10. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi alapjan nem lehet meghatarozni, hogy jol allna e. Szerintem az lesz a legjobb, ha kuldesz az arcodrol egy kepet privatban, es ugy segithetek ha szeretned. De ez a rovid haj tenyleg csak nagyon szep arcu noknek all altalaban jol (pl: Ruby Rose)
2018. jan. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Akkor már jobban állna valami tényleg merész, tüsi vagy kopasz inkább.
2018. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!