Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, hogyha egy elég drága...

Gáz, hogyha egy elég drága fodrászüzlettől megtudakolom előre, hogy kb PONTOSAN mennyit is kell majd fizetnem végösszegként?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarok úgy elmenni, hogy viszek magammal pl 30 ezret, és majd ott derülne ki, hogy 50 ezer... elég drága egy hely, ezért én szeretném tudni, hogy mennyi pénzzel érdemes odamenni, gáz, hogy ha így rákérdezek erre a legelején?
2018. jan. 12. 20:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
47%
Szerintem nem! Elmondod hogy mit szeretnel, es kersz egy konkrét árajánlatot!
2018. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2018. jan. 12. 20:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudják megmondani, mert pl festésnél sok helyen az elhasznált anyag mennyiségéből számolnak végösszeget.
2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz. De azt mondjuk nem értem, hogy ha tudod, hogy drága hely, és nyilván van rá pénzed, akkor nem mindegy az ár?
2018. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez a legalapabb dolog, hogy előre megkérdezem mennyi lesz.
2018. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló! Azért nem olyan nyilvánvaló, hogy egy 30 ezer forint feletti összeget kitudnék fizetni. Egyetemista vagyok, nincs munkahelyem, nincs fix jövedelmem. Tisztában vagyok vele, hogy drága hely, internetről tájékozódtam, hogy 25ezertől festenek, meg 3600 a mosás, és stb, ezért akartam megkérdezni, hogy úgy pontosan mennyi, ha azt mondják 30, akkor nyilván viszek még plusz 5 ezret, de ha megtudom, hogy 35től kezdődik akkor sajnos hanyagolnom kell azt a helyet. Egyébként 5 hellyel beszéltem, és igen megvoltak illetődve, hogy csak így rákérdezek, úgy látom nem szeretik, ha valaki így megkérdezi....de volt akit csak neten értem el, ő még csak válaszolni se méltatott a kérdésemre.
2018. jan. 15. 17:48
 7/19 A kérdező kommentje:
De amúgy a másik dolog, rengeteg ember nem is tart már magánál készpénzt, hanem kártyát. És fodrászoknál ugyebár készpénzzel kell fizetni. Na most ezeknek az embereknek is el kell menni az automatához, le kell venni x összeget, szerintem ők is jó ha tudják mennyit vegyenek le. Csak egy példa, több ismerősöm járt úgy, hogy megkérdezte, mondta neki a fodrász, hogy pl 15 ezer, vitt 20at, aztán a végösszeg 30 lett, és eléggé elszégyellte magát ismerősöm mert csak 15 volt nála kp-ba. Tud nagy kellemetlenséget okozni, ha valaki nem tudja pontosan a végösszeget már előre.
2018. jan. 15. 17:51
 8/19 A kérdező kommentje:
Félreírtam, tehát 20 volt nála kp-ba, és 30 ezret kellett fizetni.
2018. jan. 15. 17:52
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Egyetemistaként jövedelem nélkül miért nem jó egy normál áron dolgozó fodrász? Normál áron is vannak tehetséges szakemberek, nem csak az agyonreklámozott drága szalonokban.
2018. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ó bár igazad lenne! Több hétig kerestem olcsón, de jól dolgozó fodrászt, hát az lehet, hogy olcsó volt, de borzalmas munkái voltak mindnek...
2018. jan. 15. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!