Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, hogyha egy elég drága...

Gáz, hogyha egy elég drága fodrászüzlettől megtudakolom előre, hogy kb PONTOSAN mennyit is kell majd fizetnem végösszegként?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarok úgy elmenni, hogy viszek magammal pl 30 ezret, és majd ott derülne ki, hogy 50 ezer... elég drága egy hely, ezért én szeretném tudni, hogy mennyi pénzzel érdemes odamenni, gáz, hogy ha így rákérdezek erre a legelején?
2018. jan. 12. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Telefonon azért nem szeretnek árat mondani, mert egyrészt a drága szalonokban külön recepciós van, aki nem biztos, hogy tisztában van az árakkal, másrészt sokszor a vendég sem tudja, hogy pontosan mit is kér, a fodrász pedig nem látja, hogy milyen a vendég haja, mivel kell dolgozni.

Szépségszalonban dolgozom, naponta akad olyan vendég, aki nem arra jelentkezik be, amit valójában szeretne, vagy nincs tisztában azzal, hogy egy fekete hajból nem lesz 2 óra alatt platinaszőke, ha hoz 2 doboz palette festéket. A kozmetikushoz bejelentkezik tini kezelésre a 40 éves, mert az az olcsóbb, hozzám meg géllakra jön, és 3 centis műkörmöt akar.

Szerencsére nem mindenki ilyen, de ha nem várunk sokat, akkor max kellemesen csalódunk egy tájékozott vendégnél.

2018. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

A drága fodrász is lehet béna. Egy ismerősöm zöld hajjal jött ki egy Hajas szalonból, mikor szőkéből barna szeretett volna lenni.

Ne olcsót keress, hanem olyat, akit mások ajánlanak, fent vannak a munkái facen, instán, stb.

2018. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pontosan ezek voltak a béna (és egyben olcsó) fodrászok akiket többen ajánlottak, legalább 10 fodrászról beszélek, végignézegettem a munkáikat, ugyan sokan esküdtek arra, hogy ez nagyon jó, de a munkáik mindent elárultak, ellenben a drága fodrászok munkái szinte megszólalnak, ordító a különbség köztük...
2018. jan. 15. 21:25
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy látatlanba nehezebb árat mondani. De mindent szépen, részletesen elmondtam, hogy milyen a hajam, stb, pontosan milyet szeretnék, és egy hozzávetőleges árat szerettem volna...
2018. jan. 15. 21:27
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem értem. Nyilván nem lenne pénzed rendszeresem 30ért csináltatni a hajad. Akkor miért nem keresel olyat, akit meg is tudsz fizetni, és jól is dolgozik. Van ilyen, bármelyik városban.

Egyáltalán mit szeretnél, és hol keresgélsz?

2018. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Miért kellene hozzá rendszeresen visszajárnom? Egy alkalomról lenne szó. Én nem találok olyat aki szépen dolgozna, és reális áron, csak drágán dolgozót találok szép munkával. És már 15 fodrásznál tartok akiknek végignézegettem a munkáit, és borzalmasak, pedig ajánlották őket. De most már eldöntöttem, hogy nem keresek tovább, megtaláltam azt a hajfestéket amivel a nagyon drága üzletben dolgoznak, azt megveszem, és voilá.
2018. jan. 16. 12:22
 17/19 anonim ***** válasza:

A nagyon drága szalonban is ugyanazt használják, amit máshol is, csak nem mindegy a szakértelem. Egy jó szakember ránéz a hajadra, és tudja, hogy mivel keverje az alapszínt, hogy ugyanazt a végeredményt kapd, amit szeretnél. Ehhez sokszor 3-4-5 színt is kevernek, hogy semlegesítsék a saját hajad tónusát. Megveheted a legdrágább festéket a kellékesben, vagy bármelyiket, csak nem biztos, hogy olyan lesz a végeredmény.

A festés pedig sosem egyszeri alkalom, hiszen az lenő, újra kell festeni.

Ha pedig 15 fodrász nem tetszett, nézz meg még 15öt, vagy amennyit kell. Elég népszerű szakma, lassan minden sarkon van egy fodrászat.

2018. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Talán majd a fodrászkellékesben segítenek, szépen megmondják, hogy mit vegyek, mit hogyan, és a felvitel ár gyerekjáték. Elég sok ismerősöm dícsérte a fodrászkellékes boltokat, hogy ott igen nagy szakértelemmel magyarázzák el, hogy mit és hogy. Nem kell vészmadárkodni, és nem mondasz azzal sem újat, hogy nyilván a lenövést festeni kell, szerintem megtudom oldani.
2018. jan. 17. 13:58
 19/19 A kérdező kommentje:
Egyébként utolsó válaszoló, még annyit, hogy NEM ugyanazt használják a fodrász szalonok, mint írtam kb 15öt végigkérdeztem, és más-más festéket használnak, az olcsóbb fodrászok olcsóbb, rosszabb minőséget használnak.És meguntam a fodrászokat keresni, amilyen fodrászoknál eddig voltam, azoknál sokkal szebb hajat tudtam én magamnak itthon festeni. Illetve nézegesd végig a kérdéseket/válaszokat azzal kapcsolatban, hogy ki, hogy alkalmazza a fodrászkellékestől vásárolt festékét, igencsak megfogsz lepődni, hogy az úgymond hozzá nem értő is, milyen jól tudja használni azt a festéket. Szóval mielőbb válaszolsz, jó lenne ha átgondolnád mit írsz, és vészmadárkodásra semmi szükségem. De elárulja a hozzáállásod, hogy egy negatív ember vagy...
2018. jan. 17. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!