Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim résznél hogyan...

Az intim résznél hogyan borotváltok?

Figyelt kérdés
Intim résznél hogy kezdjem mert most borotválnám először és nem tudom hogy most hogy kellene. aki tud segítsen köszi mindenkinek.
2010. jún. 5. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Úgy, ahogy a lábadat...

Húzod rajta a borotvát.

Agyad nem azért van, hogy ne használd...

2010. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Fürdés közben csináld, mikor már kicsit felpuhult a szőr. Raksz rá habot és szépen leborotválod. Figyelj, hogy feszes legyen a bőr amit borotválsz, így nem vágod meg magad. Szóval a kezeddel kifeszíted a bőrt. Legkönyebben úgy megy ha legugolsz és szétterpeszted a lábat. Mivel először csinálod hosszú a szőr gondolom, nem árt ha előtte lenyírod rövidre vagy levágod ollóval kicsit. Így nem akad el benne a borotva.
2010. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tudom hogy nem lenne szabad más kérdéshez írni egy kérdést,de a fenéknél hogy kell a szőrt leborotválni?
2010. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy előtted leírtam hogyan kell a puncit:D Csak nem kell előtte rövidre nyírni:) Én úgy szoktam, hogy gugolok és hátulról elörefele húzom a borotvát. Szóval a nemiszerv irányába. Nem árt óvatosnak lenni:P
2010. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!