Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így befesthetem a hajam?

Így befesthetem a hajam?

Figyelt kérdés
Ki voltam szőkítve, ami vissza lett festve többször, de mindig ledobta a színt. Nem tetszett a lenövés. Befestettem Indola 6/38-cal, a lenövés vörös lett, a többi barna, de az egész dobja le. Koleston 5/0, ha barnát akarok jó lesz?
2018. jan. 17. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányas oxival kevered?
2018. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

6%

Az előzőt tuti elrontottam. 6-tal kevertem, de dupla arányban, mert az utasítás egyik oldalan dupla, másikon szimpla volt ....

Lehet elég lenne normál 6.0 festék normál 1:1 arányban?

2018. jan. 17. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a gond hogy 3%-os oxival kéne, ha sötétre festünk felesleges a 6-os!
2018. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vettem 3-ast is és 6-ost is.

Mikor 2-est adtak az Indolához, szinte fekete lett. Sokkot kaptam, mert pont a feketéről váltottam vissza. Nem győztem mosni és napoztatni.

A wella használatija 6-ost írt. Meg sem említ 3-ast.

Nem akarok jóval sötétebbet, csak minimálisan, és egy nem vöröses szép világosbarna színt, ami nem lesz fekete vagy nem lesz egyenetlen. Lehet csak én látom, hogyaz első 5 cm vöröses lett.

2018. jan. 17. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!