Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek vált be a balea "more...

Kinek vált be a balea "more blond" sampon, és balzsam?

Figyelt kérdés
Világosított a hajatokon?
2018. jan. 17. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont most kezdtem el használni a sampont, festett világosbarna hajamból 4 alkalom után középszőke lett. Nem tudom számít-e de én rajtahagytam 5 percig hátha jobban hat. A sötétbarna lenövésemmel semmit nem csinált, bár azt nem is vártam tőle.
2018. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Nekem is festett világosbarna hajam van, és én is most kezdtem használni, bár még csak egyszer használtam, és csak a sampont, mert van 4 balzsamom, de akkor ezek szerint megéri a balzsamot is megvenni hozzá?
2018. jan. 17. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteget világosított, de gondolom, az én válaszom nem reveláns akkor, én természetes szőke vagyok.
2018. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! (Nekem amúgy alapból sötétszőke a hajam) Írja is a sampon, meg a balzsam is, hogy természetes szőke hajra hat igazán. Csak abban nem voltam biztos, hogy ez van akinek beválik, de most már tudom, hogy van olyan.
2018. jan. 17. 19:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Update: Egyáltalán nem válik be ez a sampon a hajamon, odaadtam egy barátnőmnek és ő azt mondta, hogy még rosszabb lett a haja, mint volt, úgyhogy én nem ajánlom senkinek.
2018. jan. 25. 12:59
 6/6 anonim válasza:
Én sampont és balzsamot is használom. Sötét barna hajam van, de nekem rengeteget használ. Ha tovább rajtahagyom világosabb lesz mintha kevesebbet. Majdnem 2 évig ,,mellrozónak" használtam, de most tökéletes ombre hajat csinálam magamnak pár hónapja
2019. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!