Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit lehetne tenni hogy a gyakori hajvasalás kevésbé roncsolja a hajat?

egy idő után csúnya töredezett a vége és annyira már ki sem vasalja a vasaló szoktam rá fújni hővédőt de sokat nem ér és hogy lehet tartósabbá tenni hajlakkon kívül?

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, vasaló

jan. 17. 20:01  Privát üzenet  

A válaszok
Mennyire göndör az eredeti hajad? A keratinos hajkiegyenesítésen nem gondolkodtál? Tudom nem olcsó, de tartós és csak jókat hallottam róla.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 17. 20:09 Privát üzenet
Valami masik, jobb hovedo. Inkabb vedd kisebbre a hajvasalo hofokat es huzd rajta at tobbszor. Hasznalj hajpakolast, majd miztan kivasaltad fujd be hidratalo sprevel.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 17. 20:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kicsit hullámos a hajam nem hallottam még a keratinosról az mit takar? sajna nem állíthatós a hajvasalóm

# 3/8Időpont jan. 17. 21:04 Privát üzenet
A fodrász csinálja a hajkezelést amitől (göndörségtől függően) hónapokig is egyenes lehet a hajad + a keratin még javítja is a haj szerkezetét. Nem tudom konkrétan hogy csinálják, én nem próbáltam, hanem a munkatársnőm, meg barátnőm is mesélte onnan tudom.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jan. 17. 22:14 Privát üzenet
A keratinosnak tudtommal van 1 hátránya. A marna hajuaknál olyan hatást kelt mintha mindig zsíros lenne a hajad :/ de a szőkéknél remekül működik :)

A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 18. 12:04 Privát üzenet
tartós hajegyenesítés, de jobb helyeken csináltasd meg, mert tapasztalatból mondom, hogy el lehet ezt is rontani.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 18. 13:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ára kb?

# 7/8Időpont jan. 18. 19:54 Privát üzenet
hát ez helyenként változó, nekem 11 000 FT-ba került egy éve, vidéken élek... szóval nem olcsó, de ha profin megcsinálják nagyon megéri!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jan. 19. 08:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kezdjek a göndör hajammal?
Hajvasalás okozhat kopaszodást? (21/f)
Kb. mennyi ideig tart kivasalni egy vállig érő hajat és hány fokon érdemes?
Elektromos hajsimító keféről van valakinek véleménye?
Szerintetek kivasalhatom a hajam?
Hajvasalas utani kezes?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!