Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a göndör hajammal?

Mit kezdjek a göndör hajammal?

Figyelt kérdés

(1-2 éve vasalom a hajamat. Szeretné abba hagyni a vasalást de tönkretettem a hajam az idő alatt. Most nem szeretném levágni mert a vállamig ér és ha jobban levágatnám már túl rövid lenne.)

Nagyon szál a hajam pedig szárazon nem szoktam megfésülni... Tudtok valamilyen terméket vagy módszert hogy a fürtjeim kicsit össze álljanak?

Milyen haj ápolási rutinotok van?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. jan. 13. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is tönkretettem anno a hajamm a vasalással.Időbe tellett mire rendbejött.Gyakran vágattam keveset, illetve fodrásznál (Quick hair)keratinos kezelést vettem igénybe.Kicsit drága volt, de megérte.Egy jobb minőségű vasalóba is befektettem, ami állítólag kevésbé roncsolja a hajat.
2018. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén göndör hajam van.

Szép, összeálló fürtöket én eddig csak a Balea samponjával és balzsamával értem el, kimondottan göndör hajra van.


[link]


[link]


A balzsamnak ma már más a csomagolása, teljesen narancssárga a flakon.

Tényleg gyönyörű göndör fürtöket csinál, egy hibája van, hogy az illata nem tartós.

2018. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En megmosom szulfat- es szilikonmentes samponnal, aztan vizesen kifesulom. Utana ujra atoblitem, hogy osszealljanak a tincsek, majd egy pamut torolkozovel megtorlom. Azaz nem torlom, hanem ilyen nyomkodos mozdulatokkal, felitatom rola a vizet. Scrunch az angol kifejezes ra. Utana az elozo valaszolo altal leirt Baleas hajhabot hasznalom en is (ami mondjuk nem szulfatmentes, de en nem is azert hasznalom, szimplan bevalt a sampon :D). Utana pedig diffuzoros hajszaritoval megszaritom, de van, amikor hagyon levegon szaradni. Olyankor viszont felcsatolom, kulonben a sulya lehuzza es nem lesznek szepen definialtak a tincsek.
2018. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Időbe fog telni, egy teljesen egészséges göndör hajnak kb 2 két mire kiheverni az egyszeri vasalást. Használj olajokat hajmosás előtt (én alvás előtt szoktam a fejbőrömbe és hajamba masszírozni, mielőtt holnap megmosom)

És légy türelmes C:

YouTubeon rengeteg ilyen videót találsz, bár nem árt ha tudsz angolul.

2018. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!