Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan kérdősem lenne hogy van...

Olyan kérdősem lenne hogy van olyan hogy egy lánnak soha egy 1 másodpercre sem bontják ki a haját?

Figyelt kérdés

Hogy egyszer befonja és soha nem enegedi ki van ilyen?

csak ugy érdeklődésképpen teszem fel a kérdést



2018. jan. 17. 21:56
 1/1 Metionin ***** válasza:

Addig biztosa kibontja amíg megmossa és megfésüli. Nekem gyerekkoromban volt így, állandóan fonott hajjal kellett járnom és csak mosás és fésülés idejére bontották ki. Hú de utáltam :D Mióta magam dönthetek a hajamról, a fordítottja vagyok, állandóan ki van engedve.

Olyan lányt ismerek, akinek mindig copfban van a haja, sosem láttam még kibontva, úgy is alszik. De gondolom mosni meg fésülni ő is kibontja.


Az hogy egyszer befonja és úgy marad, már csak azért sem oké mert a fonat is szétjön na meg a haj nő. Egy afro meg egy raszta is nő felül, javítani kell.

2018. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!