Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sebes pattanás, mitesszerek?...

Sebes pattanás, mitesszerek? Lányok, írjon egy választ az ide aki pattanásokkal küzd nap mint nap. SEGÍTSÜNK EGYMÁSNAK!

Figyelt kérdés

Kinyomkodtam a homlokomon pár pattanást és most piros és gondolom be fog varasodni,amit nem akarok. Mit tegyek?

Van egy pár pattanásom,de már nem annyira vészes a helyzet,mint régebben, egyre jobban javul de nincs babaarcam és szerintem soha nem is lesz. Nagyon idegesítőek a pattanások és a mitesszerek és nagyon irigylem azokat a lányokat akiknek gyönyörű az arcbőrük, 3éve kb ,hogy pattanásos lettem. Nagyon sokat változott 3éve az arcam,sokkal jobb,mint volt 3éve.

Mégis nagyon utálom az arcam, nem tudok már tényleg mit csinálni.

Kinek mikor kezdtek előjönni a pattanások?

Ki mit használ ellene?

Házipraktikák?


2017. nov. 21. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász és kozmetikus
2017. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sebes pattanásra jó az aloe vera meg a sudocream.
2017. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!