Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem lehet természetes...

Miért nem lehet természetes hatású szőkét festeni?

Figyelt kérdés

Világosszőkére gondolok.


Természetes:

[link]

[link]


Festve azonban valahogy mindenkié ilyen egyszínű lesz:

[link]


Képeken talán annyira nem jön át, de élőben nagyon észrevenni, kié eredeti, és ki festi.

Nem tudom, mi a konkrét oka, talán az árnyalatok hiánya, vagy a színmélység (nem szőke lesz, hanem fehér), vagy a tónus...de nem ugyanolyan.


Miért nem lehet olyat festeni, mint az első képen?


De sokszor megesik ez nem ennyire világos szőke esetén is.

Természetes:

[link]

(ilyesmi az enyém is nyáron)


Festett:

[link]


Valamiért látszik, hogy melyik a természetes, de miért?


2018. jan. 19. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:

A "lehet"-et most úgy értem, hogy van-e konkrét technikai, fodrászati akadálya az adott szín elérésének.


Nem úgy, hogy "mi a fenéért nem hajlandóak valami természetes hatású színt választani?!"

Utólag visszaolvasva kicsit így hatott, nem ez a szándékom.

2018. jan. 19. 19:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Konkretan az az oka, hogy az termeszetes mint ahogy leirtad, azzal szuletni kell sajnos. :)
2018. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat, ha bemesz Pesten egy sztarszalonba, akkor tuti megcsinaljak 20-30ert termeszetes hatasura, de idovel ugyis eszrevenni, mert lenoves, kopik ki a festek, stb.
2018. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2, Igen, lehet olyan szőkét festeni, ami olyan jól fog állni, mintha természetes lenne, ebben nem kételkedem.

Én konkrétan magára a színre gondolok, leginkább arra, ami az első két képen szerepel, hogy konkrétan azt a színt miért nem lehet elérni, miért lesz fehér egységesen, ha festve van, miközben ha természetes, nem az.

2018. jan. 19. 20:07
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyis, 3,
2018. jan. 19. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a szőkített haj általában teljesen egysíkú árnyalat lesz főleg ha rá is festenek. Van már ez a lowlight, highlight technika amikor sötétebb és világosabb árnyalatú tincseket is belefestenek, de nagyon kevesen csináltatnak (itthon legalábbis) ilyet, meg hát rengetegen otthon szőkítik maguknak. A természetes szőke hajban meg ugye alapjáraton benne van ez a dimenzió, nyáron még a nap is szívja, ezért is lehet látni hogy kié természetes és kié nem
2018. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert aki természetes szőkének születik, annak a bőre, szempillája, mindene "olyan" színű, szóval olyan, ami pont "passzol" a természetes szőkéhez. Szerintem.
2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7, nem feltétlenül, nekem a szempillám és a szemöldököm is barna. Pont mint a lánynak az utolsó előtti képen.


Most nem is ez volt a kérdés.

Hanem hogy maga az árnyalat, ez az árnyalat, miért nem elérhető egyetlen technikával sem:

[link]

2018. jan. 19. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Elérhető, többféle színt kell használni. Ha egy színt használsz, egy színű lesz.


Ez minden festett hajszínre igaz. Nemrég olvastam Jennifer Morrison-nal egy cikket, hogy mikor a House-ban barnára festették a haját, 3 különböző barnát tettek bele, hogy ne tűnjön műnek, Debra Messing-en pedig 6 féle vörös árnyalatot használnak.


[link]


De Jennifer Aniston-ról is olvastam, hogy a nagyja világosbarna, a highlight benne aranybarna, az alja pedig "baby blonde".

2018. jan. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak egy fel vagyon meg ket nap mire egy ilyen hosszu hajat megcsinalnak olyanra. Min. 40 ezer forint meg videken is. Rengeteg festek meg munka. Ezt nem mindenki engedheti meg maganak.
2018. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!