Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van abban igazság...

Szerintetek van abban igazság hogy mindenkinek a saját természetes hajszíne áll a legjobban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem. Lehet, hogy azzal nem ütközik a többi természetes színe, de hogy ne festhetne olyat, ami jobban áll...

Nekem a bordó haj messze a legjobb, pedig teljesen okés barna hajam van, van, akinek "egérbarna", azt nem nehéz überelni... A párom is szuperül nézett ki hidrogénszőke hajjal az "egérbarna" helyett. Bár szerintem inkább világosabb barna, nincs vele gond, csak kissé snassz.

Az igaz, hogy engem is akkor dícsérnek, amikor már félig lekopott a hajfesték (s a hajam eleve nemhagyja magát erősen befolyásolni, brutál élénk szín kell, hogy enyhén bordó legyen), de azért még látszik a bordó, lehet, hogy azért mert

1. a természetes hajszínem és a bordó nincs egymástól nagyon távol s jól egymásba olvadnak, a lenövés se ronda

2. amikor félig lekopott, akkor különösen jó közöttük az egyensúly, egy új, harmadik színt képeznek, ami természetesnek hat, csak a bordóság árulja el, hogy nem az.

Ha sikerülne felrakni egy határozott tűzvöröset, az nyilván idegen hatást keltene...

2018. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem egészen így van azért.

Ha néhány árnyalattal térünk el az eredetitől, az még jó is lehet. De nyilván egy feketének nem biztos, hogy jól áll majd a szőke.

Viszont van, amikor valakinek sokkalta jobb a festett.

Egy lány ismerősöm eredetileg sötétbarna, de a bőre fehér, a szeme zöld, a szemöldöke pedig kevés, nagyon világos. Évek óta sötétebb rézvörösre festi a haját, ilyesmire:

[link]

Mérföldekkel jobban áll neki a vörös.

Nekem az eredeti hajszínem valami behatárolhatatlan szőke, ilyesmi:

[link]

Rémesen jelentéktelen színnek tartom, de nem találtam még olyat, ami jobban illene, pedig voltam vörös és a szőke majdnem minden árnyalata már.

Szóval, van, amikor igaz, van, amikor nem.

2018. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

nekem eredetileg az #1 válaszoló által említett egérbarna hajam van, amolyan seszínű középbarna, nagyon uncsi szín.

étcsoki barnára van feste, a létező legsötétebb barnára, de nem fekete.

lényegesen jobb, és karaktert ad,ugrasztja a zöld szememet, ami előtte szürkének tűnt.

szóval szerintem igen, jól tud álnni egy kis tuning.

2018. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
állni* bocs
2018. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
köszönőviszonyban sincs egymással a két dolog.
2018. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
86%

Nálam sem stimmel. Pisiszőke hajam van fehér bőrrel és nagyonkék szemmel. Kb. úgy nézek ki mint egy kísértet.

Sötét hajjal viszont mint egy hófehérke, sokkal jobban kihozza a szememet meg az arcvonásaimat egy sötétebb hajszín.

2018. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világosbarna hajam és szemem van. Sötét hajjal próbálkoztam, azt mondták az áll a legjobban, szerintem ez a világos sokkal jobb. Vannak esetek, amikor valakinek az eredeti hajszín áll a legjobban, szóval szerintem ez semmiképp sem hülyeség.
2018. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyik barátnőmmel veszekedtem ezen, nem hiszi el hogy nekem egyáltalán nem áll jól a természetes színem:D Feketébe hajló sötétbarna de borzasztóan áll a fehér bőrömhöz és zöld szememhez, 7 éve festem sötétszőkére, közben voltam már platina meg újra sötét de mindkettő borzasztó volt, ez a tökéletes szín az arcomhoz, sokan el se hiszik hogy az eredeti ennyire sötét.

(egyébként meg nem tudom ki szavazgatott le egyeseket, de én mindenkit felpontoztam!)

2018. jan. 19. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem van. A természet a lehető legritkábban téveszt.

Érdemes az ő blogját böngészgetni sok igazság van benne:

[link]

2018. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!