Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Égett gumi szagú a hajam 1...

Égett gumi szagú a hajam 1 hónapja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja megálltunk az autópályán egy pihenőhelynél, hogy wc-zzünk és észrevettünk egy lerobbant román Mercit. Oda mentünk segíteni. Kiderült hogy le volt esve az ékszíj. Mivel a koncertünkről tartottunk hazafelé, kicsit ittas állapotban voltam(de persze nem én vezettem), úgyhogy gondoltam simán vissza rakom az ékszíjat. Persze bonyolultabb volt mint gondoltam, de mivel már menni kellett, hagytuk is. Azóta a hajamba bele ivódott az égett ékszíj szaga... Azóta már kb 8-10szer mostam hajat, de még mindig érzem kicsit.

Abba nem is gondolok bele, hogy mit lélegezhettem be...

Hosszú a hajam, de eszem ágában sincs levágni, pláne ilyen miatt.



2018. jan. 20. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat, gyakoribb hajmosast tudom csak ajanlani, massal tenyleg nem fog kijonni.
2018. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakori hajmosás valami finom illatú samponnal, pakolások.
2018. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!