Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni, ha...

Mit tudnék csinálni, ha rövidre és csúnyára vágtam a frufrum (egy szóval, elrontottam)?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt egy rosszabb pillanatom mikor ollót ragadtam és lenyestem a szép hosszú frufrum... Olyat szerettem volna ami a szemöldökömig ér és egyenes. Hát nem jött össze, borzalmasan áll. Levágtam vagy 10centit. Hogyan tudnám hordani? Eddig felcsatoltam,de az alapból sem áll rajtam jól. És kb mennyi idő mire visszanő vagy mivel lehet gyorsítani a dolgon? Annyira megbántam aludni sem tudok tőle és jövőhónapban, pedig bál is lesz. Mit tudnék csináni? Előre is köszönöm!

2018. jan. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csatold fel úgy hullámcsattal, hogy két oldalt pici részt leválasztasz , azt hagyd ki és a többit csatold csak fel. Esetleges ha oldalra tűröd mint ha oldalfufru lenne?
2018. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodrászhoz, hátha tud segíteni.
2018. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elrontott frufrunál jobb egy rendezett rövid haj ha olyanra ki lehet javitani
2018. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!