Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk szerintetek a hosszú haj...

Fiúk szerintetek a hosszú haj b˘zis?

Figyelt kérdés

Én személy szerint lány vagyok és nagyon szeretem a hosszú hajú fiúkat, de a ti nyers, személyes véleményetek érdekelne.

Hogyan tekintettek egy hosszú hajú társatokra. Vagy ha mondjuk olyan animésen a szemébe lóg valamelyikőtök haja, az szerintetek b˘zis/lányos?

Esetleg, hogy vélekedtek filmekben/sorozatokban lévő hosszú hajú fiukról. Idegesítőek/nem érdekesek/menők...?

(((A kérdésem szigorúan a kinézetre s nem személyiségre vonatkozik.)))



2018. jan. 24. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak haj.
2018. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányokon nem.
2018. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A sima hosszú haj szerintem jól néz ki a fiukon is.
2018. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a hosszú hajú fiúk

Pl.:Harry Styles(hosszú haj)

Matthew Clavane

Sam Bower

Jamie Campbell Bower

2018. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én fiú vagyok és hosszú a hajam. Nem érdekel különösen más véleménye. Én hajam, nem az övék :) Az animés emós szembelógós viszont hülyén néz ki szerintem
2018. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bu*zis egyik fiún sem, úgy gondolom a haj az emberhez tartozó alap dolog. Nekem a kulcscsontig érő enyhén hullámos gesztenyebarna (nyáron szőkésbarna) hajam van fiú létemre és szeretem. Sajnos vigyázni kell, mert aki fiú létére feminin vagy az arca esetleg a teste is lányos vonalvezetésű és vékony is (55-65 kg) az úgy érzem elkezdik méregetni más fiúk (nem csak random beszólogatnak). Marad a baseball sapi meg a hajgumi és még véletlenül sem kiengedni (mert vannak, akik képesek beletúrni és életveszélyes helyzetekbe keveredhet az ember). Ha "emosan" arcba lóg, egyik szemet eltakarva na az meg páran egyenesen felkérésnek veszik. Rengeteg a minimum bisex fiú. férfi ..
2018. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy-két férfin igen. De ez az összhatástól függ leginkább!
2018. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!