Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan tabletta, ami...

Létezik olyan tabletta, ami ugyanolyan, mint a Sotret és a Roaccutan, de nem kell mellette fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászom nem akarja felírni nekem a fent említetteket, helyette kenőcsöket ír fel, amik nem nagyon használnak.
2008. okt. 26. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Roaccutan-t szedek, januárban lesz egy éve, h elkezdtem. És nagyon szépen tisztul az arcom...

Nem szedek mellé fogamzásgátlót, semmi más dolgot.

Ha beteg vagyok, azt mondta a bőrgyógyászom addig hagyjam abba, szedjem azt a gyógyszert ami a betegségemre kell, majd szedhetem újra.

2008. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem azt mondta az orvosom, hogy csak akkor írja fel, ha szedek mellé fogamzásgátlót meg ha havonta viszem neki a negatív terhességi teszteket. Ezt meg én nem szeretném, szóval marad valami más gyógyszer... Roaccutant már én is szedtem 2 éve, akkor nekem egy hónap után meglátszott az eredmény.
2008. okt. 27. 09:08
 3/4 anonim válasza:
68%
nekem meg azt mondta a bőrgyógyász h nem szabad közbrn fogamzásgátlót szedni
2009. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Sotretet szedek.Nekem nem kell se terhességi tesztet vinnem se fogamzásgátlót nem kell szednem.Valószínű azért megy ilyen biztosra a bőrgyógyászod,mert súlyos magzatkárosító.Élsz nemi életet? Mert ha nem mondd neki és akkor nem lesz akkora felhajtás.Ha pedig igen akkor keress fel másik bőrgyógyászt,mert ez nem mindenhol van ám így.
2009. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!