Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tabletta vagy Nuvaring, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta vagy Nuvaring, ha először használnék hormonális fogamzásgátlót? Tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

21 vagyok, most van olyan kapcsolatom, ahol értelmét is látom ilyen fogamzásgátlásnak. már mindennek utánaolvastam, inkább személyes tapasztalat érdekel. melyik kényelmesebb, melyik kifizetődőbb. főleg hízni nem akarok.

mert ha egyik vagy másik mellett döntök már a dokinak is azt mondom, hogy abba az irányba induljunk.

köszi


2011. szept. 7. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és még az, hogy milyen vizsgálatok szükségesek, mielőtt ilyesmit felírnak?
2011. szept. 7. 13:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tabletta teljesen bevált. Ha észreveszed, hogy hízol akkor mész a dokihoz és íratsz egy másik gyógyszert. Nálam semmi ilyesmi nem fordult elő, de ez nyilván egyénfüggő. Viszont nagy felelősség, nagyon oda kell figyelni, hogy rendesen beszedd a tabikat. Én ajánlom a tabit, de nyilván mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai.
2011. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt felírták a tablettát megvizsgált a nőgyógyász, ultrahangot csinált, rákszűrést, vérvételt, vizeletvizsgálatot.
2011. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a tabletta nem vált be, híztam tőle, levitte a libidómat és kiszárított. Viszont vért nem vett az orvos, amikor felírta, csak rákszűrést végzett.


Nuvaringre váltottam, minden profi, egy dekát nem híztam, libidóm az egekben, és még nedvesítő hatása is van. :) (csak rohadt drága 10000 3 hónapra)

2011. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!