Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baja van az ujjamnak?

Mi baja van az ujjamnak?

Figyelt kérdés
A gyűrűsujjam végén a bőr elkezdett ráncosodni, mintha kis repedések lennének rajta. Nem foglalkoztam vele, de most ránéztem és megláttam, hogy még több ránc lett rajta. Amikor hozzáérek vele valamihez olyan érzés mint amikor pillanatragasztó megy a kezünkre. De ez most nem ragadztó. Mi lehet?
2010. jún. 6. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is szokott lenni, szerintem valami allergia vagy irritáció lehet. kenegesd kézkrémmel, bár nekem az nem sokat használ... általában magától elmúlik
2010. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én dokihoz mentem, bőrgyógyászhoz. Ő írt fel receptre nekem 2 krémet,egy hűsítőt és egy gyógyító krémet. Ajánlom menj el te is, attól 2 hét alatt rendbe jön, ha elég súlyos és fáj.

Üdv

2010. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen,az volt az oka h nagyon kiszáradt ott a bőröm :S
2010. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj vagy valamilyen A-vitaminos krém jó rá.
2010. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!