Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet az ujjamnak?

Mi baja lehet az ujjamnak?

Figyelt kérdés

A mutató ujjam elviselhetetlenül ég, ha hozzáérintem az arcomhoz, még jobban fáj. Nem régen voltam zuhanyozni, a víz nem volt annyira meleg, mentolos Fa tusfürdővel fürödtem, eddig semmi bajom nem volt tőle, szóval nem biztos, hogy amiatt van. Utána teát merítettem merőkanállal, és a mutató ujjammal támasztottam ki. Lehet amiatt van ez?


Köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. okt. 27. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem néha a középső ujjamnál a "hártyánál" (tudjátok, mi az) szokott olyan lenni, mintha jéghideg víz cseppenne rá. Csak 2 vagy 3 csepp. Utánna is érzem még egy kicsit.
2011. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdésre a válasz. Nekem az ilyen "márkás" tusfürdőktől szokott viszketni a bőröm, mivel kiszárítja. És mivel az egész testemet éri, képzelheted, milyen.
2011. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!