Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valamilyen kritérium vagy...

Van valamilyen kritérium vagy előírás hogy a rendőröknek milyen stílusú ill. hosszú haja lehet?

Figyelt kérdés
arra volnék kíváncsi hogy van e valamilyen szabály arra hogy egy férfi rendőrenek milyennek kell lennie a hajviseletének. Gondolom az ápoltság az alap elvárás de szerintem ez mindenhol elvárt. És gondolom lila színű punk frizurájuk sem lehet:) én elsősorban a hosszára lennék kíváncsi. csak mert én pl nem láttam még hosszú hajú férfi rendőrt. van erre valamilyen szabály?

2018. jan. 27. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Megnyugtatlak, lehet, hogy láttál hossz hajú rendőrt, de az fedett nyomozó volt, aki fedettségét biztosítani akarván viseli frizuráját.

Szerinted szolgálatát civil ruhában ellátó rendőr nem is rendőr, mert nem egyenruhát visel?

2018. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szájközépig érő bajusz lehet. Semmi egyéb. És nem lehetsz foghíjas sem.
2018. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!