Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan nő, aki az...

Van itt olyan nő, aki az esküvőjére rövidre vágatta a haját?

Figyelt kérdés
Tervezem a tavaszi esküvőm után rövidre vágatni a hajam, de most gondolkodom rajta, hogy már menyasszonyként is rövid hajú legyek. A völegényemnek nagyon tetszik a rövid haj.

2018. jan. 30. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak is rövid volt a haja az esküvőjén.

Egy mennyasszony rövid hajjal is lehet szép. Ha neked meg a völegényednek tetszik a rövid haj nyugodtan vágasd le szerintem.

2018. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenki ezt szeretné és mindenkinek tetszik, mi a kérdés? Hajrá!
2018. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Csatlakozom az előzőkhöz, pláne hogy nekem is nagyon tetszik a rövid haj. Milyen rövidre gondoltál? mert a címszavak között a kopaszság is ott van :)
2018. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, irány a fodrász és egy jó rövid haj!
2018. febr. 3. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed, meséld majd el utána, milyen lett :)
2018. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Most találtam meg a kérdésedet. Én ugyanígy voltam mint Te. Esküvő utánra időzítettem egy rövid hajvágást, viszont a párom győzködött, hogy előbb is levágathatnám. Végül úgy döntöttünk, hogy az eljegyzési ünnepségünkre már levágatom rövidre. (Ez idén márciusban volt.) Azóta is rövid hajam van és az esküvőre majd még rövidebbre vágatom. Neked hogy alakult?
2018. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!