Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki fiú babára otthon lányos...

Ciki fiú babára otthon lányos rugikat adni?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz fiú a pocaklakó. Mikor a lányomnak vásárolnom kellett rugikat igyekeztem uniszexet venni, de nem mindig sikerült. Néha becsúszott egy-egy bézs nyuszimintával, vagy fehér alapon apró szivecskék, vagy szintén fehér alapon egy forintos nagyságú virágok. (Mindet a tescóban vettem.)

Természetesen elmenős ruhákat vásárolnék, szigorúan fiúsat, na de otthonra nem mindegy milyen rugiban van? Viszont ha lefényképezem, vmilyen okból akkor meg olyan ciki. De sajnos nem igazán van pénzünk új ruhatárat vásárolni. Vidéken élünk itt a túriban csak nagyon használt, kinyúlt és plüss rugik vannak azok meg nem jönnek be nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ítélkezők kíméljenek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 26. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

szerintem nyugodtan ráadhatod otthonra.persze azért rózsaszínt ne.

de hát úgyis olyan hamar nőnek,meg összekoszolódik hamar,szerintem nyugtan ráadhatod.

2010. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem ciki :)Én simán ráadnám, sőt rá is adom mert nekünk is vannak lányos darabok, bár mi tudtuk, hogy kisfiú lesz, innen-onnan kaptunk lányosabbakat is. Egy másik példa: az egyik barátnőm most babát vár, kislánya lesz és az összes kinőtt baba rucit nekik adtuk oda a kisfiamról. Simán rá adja majd a kislányára. Szépek, megkíméltek, otthonra simán jó. Egyébként is mindegy mit hány össze meg mit kakil le. Ha meg úgy sikerül lekapni, hogy pont lányos ruha van rajta nem hiszem, hogy 20 év múlva rajta kívül más zavarna a dolog :)
2010. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan ráadhatod.

Nekem kisfiam van,mi is örököltünk kislányos ruhákat,és én is ráadtam,igyekeztem ugy csinálni,h alvásra használtuk azokat,igy nem volt vészes,már 11hónapos,de még mindig szokott rajta alváshoz olyan lenni,mert még mindig van egy pár lányosabb rugink!:)

2010. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem ciki! Most nem mindegy, hogy mi van rajta otthon! Az én fiamnak is van mályva színű melegítő nacija, vagy kicsit lányos rugi amiket otthon játszani, vagy aludni simán ráadok. Ha épp lefotózod, akkor sem jelent semmit, hogy épp mi volt rajta , mert nem az a lényeg. A fotó inkább amiatt készül, hogy épp mit csinált, vicces figurában ült, állt, aludt...stb. Ez az ami megörökítendő és a ruha semmit nem ront az élményen, mikor valakinek megmutatod, vagy évek múlva visszanézed őket. Engem jobban zavar, ha szutykos a ruhája (de úgy már nagyon), mint az, hogy milyen a színe. Az utcára persze én is mindig talpig fiúnak öltöztetem, és még így is nézték kislánynak.:) Boldog babázást!
2010. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Én nem adnám rá!A férjem agyon is ütne!

2 lány és 2 kisfiúcska anyukája

2010. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak penz kerdese, hogy ki mit ad a babajara.

Gondolom az utcara Te is szep kisfius ruhakba fogod hordani.

(nekunk kislanyunk van es a legtobb ruhaja rozsaszin.Van penzunk szep ruhakat venni Neki, igy meg is tesszuk.Unokatesom kisfiut var es nincs tul sok penzuk, igy a lanyom kinott ruhait megkapja otthonra.Utcara vesz O is szep ruhakat, de otthonra jo az ami van)

Nem hiszem, hogy emiatt szegyenkezned kellene.

Hozza teszem mi is csak azert tudjuk ezt megtenni, mert kulfoldon elunk ahol kb fele aron vannak a ruhak mint otthon es a fizetes meg a negyszeresse.Othhon en is azt adnam ra amit kapok ismerosoktol, meg amit turibol be tudok szerezni.

2010. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A bézs, macis, fehér simán jó kisfiúra is. Amikor már némelyek rózsaszínben viszik utcára a fiúkat, akkor otthon miért ne adhatnád rá? Akár alváshoz is használhatod, én is így tettem. Én lila rugdalózókat kaptam kölcsön, és utcára nem adtam volna a fiamra, de 10-15 alkalommal alváshoz tökéletesen megfelelt, utána úgyis kicsi lett volna rá.
2010. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
otthon nem mindegy mit adsz rá.? amikor már mászik,egyedül eszik stb.... szerintem tök mindegy otthon. Egy-két képen is szerintem lehet abban,az sem gáz.
2010. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem otthon teljesen mindegy milyenben van.


Egyébként ha kevés pénzből akarsz babaruhát vásárolni, ajánlom a www.teszvesz.hu oldalt. Nekem nagyon bevált. Nekünk turi sincs a közelben, de így jó áron tudok szép darabokat venni, ráadásul a postás házhoz hozza az ország bármely részéről.

2010. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is teljesen mindegy, hogy otthon miben van. Ha éppen le akarod fényképezni, ráadsz valamit, vagy egy előkét, ami eltakarja a rucit, és nem egész alakos fényképet csinálsz. Ne foglalkozz senkivel!
2010. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!