Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen nektek a jó kozmetikus?

Milyen nektek a jó kozmetikus?

Figyelt kérdés
Miért hozzá jártok?Miben más mint a többi?ilyenekre gondolok.

2018. febr. 1. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nyilván a jó kozmetikus nekem azt jelenti hogy jó. Erről nem is tudok többet írni.

A legjobbak közé tartozó krémekkel dolgoznak, nem régimódiak.

Nem utolsó sorban a barátnőm a kozmetikusom.

2018. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Jártam egy csajhoz éveken át, jóban is voltunk, kamasz korom óta ismerem, már vagy 20 éve.

Egy alkalommal (úgy 10 éve már) arckezelésen voltam, és a gőzölő szerkezetben forrt a víz, és valamiért kifolyt azon a résen ahol amúgy a gőznek kellett volna jönnie. A nyakamra folyt... Akkor még nem látszódott hirtelen mekkora a baj, csak borzasztóan fájt. Ő is megijedt, én is, de befejezte a kezelést, majd ki is kellett fizetni (....). Aztán mentem egyből a háziorvoshoz, I-II- fokú égést sikerült összehozni, felhólyagosodott a bőr és tök vörös volt. Mivel ott lakom a közelben látta a következő napokban mi lett az eredmény, de az pl eszébe sem jutott, hogy a pénzt visszaadja. Nem segített volna a dolgon, de úgy érzem illett volna. Azóta nem voltam arckezelésen, és a kozmetikákat is kerülöm.

Egyébként meg kelekótya, folyton telefonál, beszélsz hozzá és közben megjön egy vendég akkor elkezd vele trécselni miközben te a mondat közepén tartasz... Szóval ő nem jó kozmetikus szerintem, hiába használ mindenből hiperszuper márkás krémeket.

2018. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Első vagyok. Igen azt elfeljetettem az én kozmetikusom figyel rám. Pl ha csörög a telefon nem fut egyből oda és ha jön valaki akkor se. És nem azért mert a barátnőm. Ha pl én megyek oda akkor se hagyja ott a vendégét.

Második válaszolót pedig sajnálom. Ilyen miatt nem hinném hogy nem kéne kifizetni a kezelést. Nem az ő hibája hanem a gépé.

2018. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Olyan, hogy szépen dolgozik!
2018. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok: Ja és nem csesz el semmit!
2018. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugy gyantáz intim terüketen, h nem szégyenlem magam elötte és nem fáj.
2018. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

-Keveset beszél, nem politizál, nem faggat a magánéletemről.

-Nem tukmálja rám a vackait, amiket árul.

-Munka közben elmondja, hogy mit ken rám, és miért.

-Nem csak az alapkezelések vannak nála.

-És a legfontosabb: normális szemöldököt tud formázni.

2018. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2, az én kozmetikusom nem gőzt használ, hanem gélt, amivel fel lehet puhítani a bőrt, keress te is ilyet!
2018. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2018. febr. 4. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!