Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes kozmetikus...

Szerintetek érdemes kozmetikushoz járni?

Figyelt kérdés
Jobban tudja tisztítani az arcot, mint én otthon? Miteszereket el tudja távolítani végleg?

2018. jan. 24. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Végleg nem tud eltávolítani semmit sem. Ápolni tudja a bőrödet, profibban és higiénikusabban, mint te otthon.

Viszont ha hajlamos vagy bőrproblémákra, azok nem fognak eltűnni. Ha tini vagy, akkor elmúlik magától. Ha felnőtt, akkor meg kell keresni az okát és azt kell kezelni.

2018. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pénzkidobás. Tiniként én is jártam, de újratermelődött a mitesszer.


Amit tudok tanácsolni: egészséges zöldségben és gyümölcsben gazdag táplálkozás, napi minimum 2 liter víz, rendszeres testmozgás.


A mitesszerek folyamatosan termelődnek, tehát soha nem szűnnek meg.

Azonban megfelelő étkezéssel elősegíthető, hogy ne alakuljon ki nagyon látványosan.

2018. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végleg semmi sem tudja eltávolítani.

Sportolok, egészségesen élek, rengeteg vizet iszom, mégsem tűntek el.

Én járok kozmetikushoz 3 havonta, mert ő csak jobban látja őket és jobban hozzáfér az egész arcomhoz, illetve mindent sterilen kezel, a bőrtípusomhoz megfelelő krémeket használ stb... Pénzkidobás azért elég erős jelző, nem feltétlenül az.

2018. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!