Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gilette vagy a Wilkinson a...

Gilette vagy a Wilkinson a jobb borotvamárka?

Figyelt kérdés
A márkákon belüli legjobb borotvákra is kíváncsi lennék.

2010. jún. 6. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Gilette!
2011. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én mindig férfiaknak való Gilette-t veszek (azt az egyszerűt), mert a nőknek valót olyan életlenre készítik, a férfiaknak való tovább marad éles
2012. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gillette Fusion Power nekem is a kedvencem.
2013. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 S. Viktor válasza:
0%
Sziasztok nos kedved gill. és will. használók harcra semmi ok. Én 2 hónapja használom mind két borotvát, az előtt 12 évig gill.-t használtam mach 3 és az ujabbak. Nos a lényeg a röviden will quatro remek penge bárhová mert szerintem távolabb vannak a pengék mint a prog.nál de kemény szőrre először will. aztán gill :) arcnál , mindkettőnek vannak jó tulajdonságai és amig én is ki nem próbáltam nem gondoltam volna h egyszerre kel la két borotva, aki gill. es az pénzt spórol aki will.es és rám hallgat az a simább arcért tesz ..kicsit költségesebb de csak arcra will. után húzás. Észrevétel gill. kegyetlen borotva mindent leszed papattnást is esetekben, will. borostát hagy erős szőrzetnél. Tesztelve arc, fej, intim, hónaj szőrzetnél ...utú irat szörkinővissgátló tesztelve többször több helyen mind 2 nemnél semmi hatás :) fél fél oldal felkenéssel :)
2013. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!