Pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Olyan 11 éves körül lehettem, amikor pattanások jelentek meg az arcomon, most töltöttem a tizenötöt. Eléggé belepik az arcom, a bőröm nagyon érzékeny. A táplálkozásom eddig elég rossz volt, nem is ettem sok mindent, most próbálok rendesen enni, mert ez elég nagy hatással van az arcbőrömre, de nem javult az arcom, épp az ellenkezője. Állítólag nincs hozzászokva a szervezetem az új étrendemnek és ezért.

Természetesen hidratálom a bőröm, alapból sokat iszom és kezelem is az arcom.

Nagyjából mikor múlhat el?

Mit tehetek ellene?


2018. febr. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon sok van,akkor bőrgyógyászat, egyébként egy jó kozmetikus is megteszi.

Nekem a dermofil paszta vált be,gyógyszertárban lehet kapni. Elég szárító,így csak óvatosan.

Olajos magvakat egyáltalán ne egyél,chipset,csokit is kerüld.Mióta én így étkezek,alig van pattanásom.

Párnádat,kabátodat,sapkádat,mindent ami az arcoddal érintkezik,tartsd tisztán,ne nyúlj koszos kézzel a bőrödhöz.Ha megteheted,naponta többször mosd le az arcod tonikkal(asszem így hívják :D),hogy a por,kosz,ne üljön le az arcodon,ne gyulladjanak be a miteszerek.

Egy 15 éves lány

Remélem segítettem.c:

2018. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja,és még annyit hozzátennek,hogy a neogranormon is csodákra képes.c;

Nekem ez a kettő,a dermofil paszta és a neogranormon vált be leginkább,de ezen kívül arcradírt,tonikkot,pakolást,mindenféle arcmosót és krémet használok pluszban.

2018. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes szerek jöttek be. Próbálkoztam mindenféle kencével de csak a természetes szappan hozott hatást.
2018. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! 😊
2018. febr. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!