Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány/nő nem az a nagyon vékony kis törékeny típus?

Figyelt kérdés

nem azt mondom hogy kövér csak, erősebb a kara, lába, vádlija, ilyesmire gondolok

pl: [link]

Csak hogy ne egy jó pózban lefényképezett bombázóval példázzak.


2012. márc. 20. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Te most viccelsz?

A képen szereplő lány vékony, törékeny típus :)

Semmi baj vele.

2012. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ez akar lenni a törékeny, vagy a masszívabb?
2012. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez pont vékony. Amúgy lány vagyok bocsi, de hasonló alakom van. Mondjuk én alacsonyabb vagyok tőled(rövidek a lábaim) meg a vádlim tényleg egy picit vastagabb. De az a tánc miatt, gondolom. :) 17L
2012. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azt a kötekedő fajtátokat:D

[link]

Ő sem teljesen olyan mint amire gondoltam, A lényeg hogy nem egy szép kecses nagyon vékony, hanem kicsit erősebb, izmosabb.

2012. márc. 20. 10:12
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
hát a 2 közt azért égbekiáltó a külömbség........a 2.-at blokkolnám,az 1-eske egy ovodás gebe.....
2012. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarja őket, ha nem vagy anorexiás, de vagy magadról rakj fel képet vagy senkiről.
2012. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem pont az zavar, ha vékony kis törékeny :P Majd lesz vékony törékeny nő az életemben, ha lányom születik, addig maradjunk az igazibb nőknél. (Na nem úgy zavar, hogyha meglátok az utcán egy ilyet, akkor lerugom az agyát, hanem egyszerűen csak nem jön be.)


Ezután tán nem meglepő, hogy nekem pont az erősebb, izmosabb alkat tetszik, még a második linkelt kép sem a felső határ, egy teljesen normál nőalak látható rajta.

2012. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Az első kép az pont jó, ideális. A képen látható lánytól vannak még vékonyabbak és azok is szépek!
2012. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Az 1. az igenis hogy vékony, törékeny típus.

a 2. már egész jó bár szerintem kicsit izmos a lába

2012. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek...
2012. márc. 21. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!