Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotválkozzak úgy,...

Hogyan borotválkozzak úgy, hogy ne legyek rögtön borostás?

Figyelt kérdés

24 éves leszek, de engem nem tanított meg senki az arcszőrzet eltávolítására, és bárhogy próbálom, sosem sikerül úgy megborotválkoznom, hogy ne látszódjon egy kis borosta sem. A többi fiú/férfi arcát elnézve mindannyian babapopsi simaságú arcbőrrel rendelkeznek, azonban nekem már rögtön a borotválkozás után látszanak az apró borostapöttyök az arcomon. Ha este borotválkozom, reggelre máris olyan, mint másoknak 1-3 naposan. Azok közül, akik a teljes arcszőrzetüket borotválják, mint én, sosem láttam még senkit, akinek ne lett volna teljesen sima az arca, én viszont sosem tudom úgy megcsinálni.

Milyen borotvát használjak, hogy jobban le tudjam szedni a szőrt, és nekem is sima legyen az arcbőröm? Vagy hogyan használjam azt? Igyekszem minél gyakrabban cserélni a borotvapengét, de a legeslegújabb után is azonnal borostásodom. Mi a megoldás erre?



2018. febr. 6. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Semmi megoldás. Ilyen vagy és kész.

Szerintem nem is olyan "szexi" ha egy pasinak babapopsi sima az arca.

2018. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet érdemes lenne különböző borotvákkal kísérletezni. A többpengés jobb. Ha nem segít el kell fogadni, hogy alkati.
2018. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
borotvahab + sokpengés borotva. minél több penge, annál jobb (min 3 de inkább több)
2018. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az elektromos borotva hatékonyabb vajon?
2018. febr. 6. 14:46
 5/8 anonim válasza:
Nekem a pengés jobban bevált és az elektromos még a bőrömet is irritálta.
2018. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És visszafele, szörnövekedéssel ellentétes irányba borotváld.
2018. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A helyedben eldobnám a sokpengés és elektromos kacatokat.Valóban igazi babapopsi arcot nekem eddig csak borotvakéssel vagy DE (double edge) borotvával sikerült elérnem.Tény m,hogy szokni kell a használatukat és az előkészületeit is,de ha az megvan ezekkel lehet a legsímább arcot elérni.


R

2018. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Regge borotválkozz, ne este, mert 8 óra alatt pont annyit nő a szőr, hogy már nem lesz sima.

Villanyborotvával kb. 10 perc az egész. Estére megint lesz borostád, de hát ez ilyen...

2018. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!