Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam pénzért a hajam?

Levágassam pénzért a hajam?

Figyelt kérdés
Tegnap fodrásznál jártam és megjegyezte, hogy olyan hosszú és szép hajam van, hogyha levághatná rövidre, sokat fizetne érte. Azóta ezen morfondírozok.
2018. febr. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Mi neked a sok? 30-40-et fizetnek átlagosan. Zsebpénz kategória.

Én amikor levágattam inkább adtam ingyen rászorulóknak, mint pár tízezererért, hogy aztán egy buta liba fejét díszítse.

2018. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
0%

1.: Nem azért de 30-40k 2018-ban Magyarországon minden csak nem zsebpénz. :D Mármint persze ha nő/lány lennék a rák se vágatná le a haját pénzért főleg nem ennyiért de azért maradjunk már a valóság talaján.


Kérdező: Dehogy, hülye vagy? XD Már csak azért se mert épp most voltál fodrásznál, nem éri meg most eladni. :D


25F

2018. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
0%

Spam:

Mondjuk ettől függetlenül egy jó rövid haj tud ugyanolyan aranyos/nőies/szexi -attól függően, hogy mi a cél- lenni mint a hosszú, akkor vágasd le ha unod vagy zavar és ne akkor amikor vki kitalálja.


25F

2018. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Ékesítsd vele magad. 😊
2018. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak is akkor vágasd le a hajad, ha rövid(ebb) hajat szeretnél, de ne csak a pénz miatt. Ha a pénz miatt teszed, akkor majd végén megbánod, s kitudja mennyi idő, míg visszanő.
2018. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy ki szeretnéd próbálni a rövid hajat, akkor használd ki a lehetőséget :) de csak a pénz miatt nem éri meg, annyit nem kapsz érte, a póthaj sokkal többe kerül, ha megbánnád utána.
2018. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!