Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta gondolkodok rajta, de sose szánom rá magam. Göndör hajam van, elég hosszú volt már úgy augusztusban, de azóta sokkal göndörebb lett (egészségesebb, azt hiszem) és nagyon felugrik. Most úgy a félhosszú és a hosszú között van valahol, de nem tetszik és rengeteg macera van vele. Le szeretném vágatni, viszont félek hogy az sem fog tetszeni. Régen vállig ért sokáig, az így visszagondolva elég rossz volt, és lehet ha akkor nem tetszett, most se tetszene. Viszont a hajam textúrája és a hajmosási szokásaim is teljesen másak azóta, szóval nem tudom. Annyira jó lenne kipróbálni, de ha meg rossz lesz, akkor nincs visszaút egyhamar...

2018. jan. 24. 15:13
 1/5 anonim válasza:
Ezt neked kell eldönteni. De visszanő. Ha mégse tetsene.
2018. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj még. A súlya hamarosan le fogja húzni kissé, akkor kevesebb macera lesz vele, és annyira gyönyörű a hosszú, göndör haj. :)
2018. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy teljesen rövid (tüsi), ha jól áll az arcodhoz, és akkor könnyen kezelhető. Vagy ha nem szeretnél olyat, akkor marad a türelem (nem könnyű, az biztos), amíg olyan hosszú lesz, hogy legyen tartása.
2018. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várjál vele. A súlya miatt meg fog ereszkedni a göndörsége. Röviden meg még jobban fel fog ugrani és oroszlánsörény szerű lesz. Amúgy meg a hosszú göndör haj nagyon szép.
2018. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vágatom le. :D rájöttem hogy nagyon megbánnám, inkább megnövesztem.
2018. jan. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!