Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hosszú haju lányok...

Nagyon hosszú haju lányok volt már olyan hogy idegen ember tapizta a hajatok? Mit csináltatok olyankor?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, hogy ma a betegség új fokozatát ismertem meg.
2018. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, megkértem, hogy fejezze be.
2018. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Fenék alá érő hajamra kattant rá legutóbb egy bolti eladó. Kijött a kassza mögül a srác, és elkezdte fogdosni, közben pedig Aranyhajnak hívott. Eszméletlenül beteg viselkedés.
2018. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szoktam tapogatni, de megcsodálom a hosszú hajú nőket... van úgy hogy meg is dicsérem a "tulaját", persze csak udvariasan.
2018. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhúzom a fejem:D múltkor előadás közepén elkezdte taperolni meg fonogatni a mögöttem ülő tök ismeretlen lány. Hátrafordultam hogy most ez mi a f . sz, és csak mosolygott, meg mondta hogy olyan szép a hajad, mióta növeszted...tök nem esett le neki hogy rohadtul nem értékelem hogy fogdossa a hajam. Nagyon idegesítő, én nem is értem hogy veszi valaki a bátorságot hogy egy ismeretlent elkezd taperolni. Én is láttam már nálam hosszabb meg fényesebb hajú lányt, mégsem éreztem semmi késztetést arra hogy megfogdossam. Általánosban volt egy néger osztálytársam, szerencsétlennek állandóan fogdosta mindenki, nem tudom hogy bírta ki szegény hogy ne üsse agyon a százhuszadik embert aki aznap megtapogatta a haját. nekem már egy embertől is felmegy az vérnyomásom.
2018. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban idegen nénik fogdosták állandóan a combközépig érő hajamat. Természetesen próbáltam menekülni de anyámnak tetszett hogy csodálják a hajam és volt hogy le is fogott amíg fogdosták. :/

Felnőttként max könyökig érő hajat növesztek, annál hosszabbat nem tartok viselhetőnek de most meg a színe miatt akarja mindenki fogdosni. Alapból nem szeretem ha hozzám érnek, így a hajtapizás elől is elhúzódok, arrébb megyek és szólok is hogy ne fogdosd. Általában idősebb nők akarják megfogni hogy "igazi-e" meg gyerekek.

2018. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a hqjqm szent. Senkinek sem engedem hogy fogdossa még a páromnqk sem! 😜😀
2018. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a hajam szent. Senkinek sem engedem hogy fogdossa még a páromnak sem! 😜😀
2018. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek van fenékig érő, de ő általában kontyban hordja és így megússza ezeket a furcsa, beteges egyéneket.
2018. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem volt még olyan, hogy tapizni akarták :D inkább csak szóban dicsérik, hogy "de gyönyörű hosszú, mióta növeszted, miket használsz rá?" stb. De ezek nem idegesítenek. Ahhoz, hogy valakinek hosszú, de egyben szép egészséges haja legyen, sokat kell tenni, sok idő, macera az ápolása. Épp ezért, ha valaki pl sokat edz, és megdicsérik h jó alakja, pont ugyanígy jól esik, ha a hajamat dicsérik meg.
2018. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!