Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk mit gondoltok a hosszú...

Fiúk mit gondoltok a hosszú hajú (anime) férfi szereplőkről?

Figyelt kérdés

Mennyire tudtok velük azonosulni, ha nektek éppen rövid a fejszőrötök XD

Mennyire idegesítő/b*zis/lányos/menő/bohókás szerintetek ha egy fiúnak, akár szembe lógó, hosszú haja van és fiú?

Vagy pont lesz*rjátok?

Ha nem, esetleg tudtok mondani néhány példát animéből(vagy akármilyen filmből sorozatból) olyan férfi szereplőkre, akik hosszú hajúak s rokonszenveztek velük vagy utáljátok őket?



2018. febr. 8. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Általánosan a hosszú hajúakról: https://www.youtube.com/watch?v=IaXzcTrY0Vg&feature=share

Szval ez számomra a rockal egyenlő, enyém is hosszú, igaz ha belelóg a szemembe azt nem szeretem, le is vágom.

2018. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szeribtem jól nét ki, bár ha már nagyon ápolt és animés akkor csak ázsiai srácokon áll jól akok direkt arra mennek hogy animekarakternek nézzenek ki. De nekem pl. eléggé Light Yagami-s hajam van általában, ha pedig megnő akkor már kicsit Sasukésen nézek ki csak szőkésbarna színben :D

Nem vagyok nagy anime fan de szerintem menőn néz ki néhány ilyen haj, legalábbis sokkal jobban mint a tipikus rövid de stílusosan lenyírt haj ami sok ismerősömnek van de legtobben úgy béznek ki tőle mint egy cigó. 19/f

2018. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!