Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kedves ismerősöm keres...

Egy kedves ismerősöm keres hosszú fülű nyuszis sapit! (Animés kiscsaj, valamelyik Con-on látott valakin) Hol lehetne rendelni M. o-on, vagy venni BP-en, Egerben vagy Kiskunhalason?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen sapi kéne, vagy hasonló.

Használt sapi is érdekel, csak hasonló legyen - képpel, árral(Vaterán, ebay-hu-n nem találtam)


2012. jan. 12. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem találsz, egy mezei varrónő szerintem nem túl drágáért megvarrja neked kép alapján.
2012. jan. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebayen meg lehet rendelni, pont belinkelted.

Cicás nem érdekli? [link]

2012. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként animeconon is szoktak árulni. Bár ott elég drágán.
2012. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a baj, neki nagyon olcsón kéne...amcsiban találtam neki e-bay-en ott 10 dolcsi...ami semmiség lenne, de a szállítási költsége sok egy kicsit... ezért kéne itthoni. Varrónők is kicsit drágán csinálják, legalább is akiket én néztem. Ha nem találok neki, más nem megcsinálom én, csak mostanság túl sok a dolog ;) köszi az eddigi válaszokat, aki tud még írni, kérem írjon :)
2012. jan. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!