Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam, de minél...

Levágattam a hajam, de minél hamarabb vissza akarom növeszteni, milyen hajnövesztő szereket használjak?

Figyelt kérdés

A tegnap levágattam a hajam szép hosszú hajam volt egészen s seggemig ért...most pedig a vállamig is alig.Nagyon sajnálom nem vágattam volna le csak nagyon meg volt töredezve és hullott is a hajam egészségtelen volt.

Most pedig nem tudom igy elfogadni magam...nagyon sajnálom nem akartam idáig le vágatni csak a hátam közepéig,de ez van tanácsokat kérnék milyen hajnövesztési szereket használjak,hogy minél hamarabb megnöjön a hajam,a ricinus olaj az jó?vagy más egyébb...igy ugy érzem könyebb és erősebb lesz a hajam csak nőjön nagyobbra mert nem áll igy jól és maga sem érzem igy jól.



2018. febr. 11. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

majd megszokod a rövid hajat, biztos jól áll! Persze először furcsa, teljesen más a rövid, mint a nagyon hosszú.

Jön hamarosan a nyár és meglátod, hogy mennyivel előnyösebb egy rövid frizura!

Ilyen szereket ne vegyél, semmit nem érnek :)

2018. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem léteznek hajnöcesztő szerek, hajápolók, amik s töredezést akadályozzák viszont igen
2018. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2018. febr. 11. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem elég rövid mert szintén muszáj volt levagatni. Vettem parókát és mindjárt hosszú a hajam.
2018. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem vékony szálú hajam van, lassan nő, hamar szárad és törik, ezért a folyamatos, hosszútávú , és pont ettől tartós módszerekre törekedtem.

- Vegyél kálcium kovaföld tablettát- bár ez elég drága lett a drogériákban, a kovaföld por is hatásos, erősíti a hajat és a körmöket, és valóban, olyan hosszúra nőtt meg a hajam, ami eddigi 26 évem alatt egyszer sem sikerült.

- Hülyén fog hangzani, de a de ha a kedvező holdállás szerint vágatod a hajad, valóban erősebb lesz, és gyorsabban nő, tapasztalat. Illetve olvass utána, Tirolban ezt alkalmazzák, mint egy hétköznapi szokást. Itt a 2018- as útmutató. Próbáld ki, hülyén hangzik, károd nem származik belőle, én tapasztalatból mondom hogy valós tény. [link]

- A leghatásosabb hajápoló a tojás. Verj fel annyi tojást, amivel jól befeded a hajad, se előtte, se utána nem kell samponnal megmosni. Minimum 20 percig hagyd fent, maximum idő- amíg te szeretnéd. Arra figyelj hogy ne meleg vízzel öblítsd le, mert aztán lehet szedegetni a fehérje darabokat a hajból.. :D

- Ne használj szilikont tartalmazó hajra való termékeket.

Nekem, mint mondtam, vékony szálú gyenge hajam van, normál sűrűséggel, és ha ez nincs ápolva, kezelve, borzasztó hatást kelt. Sose nőtt meg mellig. Mire a mellem fölötti két centi közelséget elérte, eltöredezett, és ment a -le kell vágni a sérült végeket- körforgás. Amióta ezeket az egyszerű, természetes módszereket alkalmazom, 2 éve kezdtem, bőven mell alá ér a hajam.

+1, keress olyan fodrászt, aki nem egy idióta, és nem vág többet, mint a mit te kérsz. Sajnos ezt a fodrász szokást a nők túl jól ismerik, baromi dühítő. Részvétem a hajad miatt, hogy még annál is rövidebb lett, mint kérted.

2018. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaja én a hátam közepéig mondtam hogy vágja erre fel alig ér a vállamig...köszönöm a tanácsokat és kifogom majd próbálni,én iszonyuan nem szeretem a hajam mikor hosszú volt szép sima szálak voltak mintha ki lett volna vasalva,most pedig össze vissza áll mintha fel lenne szabadulva nagyon nem szeretem igy csatolhatom bár hová,vasalni pedig nem szeretném ezért akarom hogy nőjön meg:)de addig sok van
2018. febr. 11. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom egészségtelen és töredezett volt, azért vágott többet. Egyszer én is jártam hasonlóan. Mondtam, hogy amennyit jónak lát, de 3-4 centinél ne legyen több. Hát volt az vagy 15 centi is. Mondjuk így is hosszú maradt.

Még mindig azt mondom, hogy meg fogod szokni és szeretni fogod :)

2018. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát én sajnos egy ideig nem fogom megszokni:(nagyon hosszú hajam volt és most nagyon kicsi
2018. febr. 11. 16:22
 9/9 anonim válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint te fenekemig ért a hajam aztán vállamig és most meg vállam felett ér nagyon bánom hogy levágattam persze nekem is elvolt töredezve és az a baj hogy a visszanövesztése évekbe is beletelhet a ricinus olaj jó picit nőt tőle nekem de ez változó szerintem próbáld ki
2018. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!