Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell intim szőrteleníte...

Hogyan kell intim szőrteleníteni? Nektek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

kicsit gáz, 17 éves létemre tökre nem értek ehhez... mármint már évek óta szőrtelenítem ott, de csak egy gép-borotvával, és őszintén nem valami hatásos.. de anyum is mindig azt használta, ezért csak erre esküszik.

a gondom az, hogy az elektromos borotvával nem tudom teljesen leszedni a szőrt, marad mindig egy olyan néhány milliméter, és amiért drót erősségű és kinézetű is, nem hagyhatom meg "fazonként". plusz sokszor bekapja a szőrszálakat a gép, mint egy epilátor (van epilátor feje is a gépnek, kipróbáltam, oda soha nem tenném, vérzik is tőle, lassú is). plusz még így is, hogy marad szőr, kipirosodik és pöttyös lesz a terület.

szeretném gyantázni, hogy szép, sima legyen, igaz fáj, de gyorsan túllennék rajta, viszont nem tudom, hogy mindenhol lehet használni ott lent? az egészen, és nem csak a bikinivonalon?

nem tudom hogy hogyan csináljam ezt az egészet, ráadásul sok extrém erős, vastag szőröm van ott lent sajnos:/ plusz még a fenekem között is van elég sok, és azokkal végképp nem tudok mit kezdeni.. elég kellemetlen kérdés, de naaagyon hálás lennék a segítségért, tanácsokért!:)


2018. febr. 11. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, en gyantaztattam lent, az elsonel bekonnyeztem, es nem is az osszes szort szedte ki elsore. De jobb mint a borotva.
2018. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam, mint az első válaszoló, pedig elég magas a fájdalomküszöböm. Ha mindenképp gyantáztatni szeretnél, akkor menj kozmetikushoz. Nem mindegyik vállalja, de előbb utóbb tuti találsz valakit. Nem horror árakon csinálják, és ő "precízen" megcsinálja vag yhogy fejezzem ki :D
2018. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Párom is gyantáztatja. Nagyon jò az eredmèny.
2018. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
gyanta
2018. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked egy jó kozmetikusra van szükséged, aki rendesen legyantáz. Utána egy hónapig nincs teendőd vele. Ha jársz rendszeresen sokat gyengülni a szőr.
2018. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!