Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy szoktátok megoldani?

Ti hogy szoktátok megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ti hogyan oldjátok meg a parfüm-dezodor együttes használatát, vagy ha csak az egyiket használjátok, akkor melyiket. A parfümöknek jobb illatuk van, a dezodorok meg (jó esetben) meggátolják az izzadást, de együtt a kettő..?

2018. febr. 12. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Golyós dezodor, nincs annyi illata hogy érezném. Csak a hónaljamra kerül, onnan nem érződik ki.
2018. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megoldani??? Nem értem, miért okozna problémát az együttes használat? A parfüm arra van hogy jó illatod legyen, a deo meg arra hogy ne izzadj. A kettő nem üti egymást.
2018. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
A golyós dezodor megy a hónaljamra, a parfüm meg a nyakamra.
2018. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én stiftes dezodort használok, az olyan mint egy "krém". Én értem hogy mit akarsz mondani :D Anikor fújós dezodort használtam parfümmel, nekem is lehetett érezni mind a kettőt és elég zavaros volt az illatkombinàció. Sima Dove vagy Nivea stiftet használok, mert annak elég semleges, de mégis finom illata van. Tényleg olyan mint a testápolójuk illata, nem erős hanem olyan "tiszta" illatot ad.
2018. febr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen arra gondolok, hogy ha fújós a dezodor, és elég ,,durva" az illata, akkor ti használtok-e mellé parfümöt, vagy hogyan csináljátok.
2018. febr. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!