Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sima "kínais" hosszú szárú...

Sima "kínais" hosszú szárú fekete tornacipő nem gáz hétköznapi használatra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
arról az 1-2 ezer forintos dologról beszélek
2015. jún. 4. 20:01
 2/8 A kérdező kommentje:
ja a fűzőt feketére cserélem
2015. jún. 4. 20:02
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha neked tetszik akkor nem gáz. Ne foglalkozz mások véleményével. Ne menj mások után, légy egyedi:)
2015. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kaileena2 ***** válasza:

Tekintve hogy ma már minden fiatal abban nyomul nem hiszem.Az hogy Kína mindegy,a converse és a kínai között egy béna logo a külömbség

Amúgy egy tornacipő nem túl stlusos,de valahogy divat lett belőle

2015. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. :) köszi
2015. jún. 4. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, manapság elég szabad a pálya, szerintem csak a trampli koszos vagy régimódi kinézetűeket nézik cikinek, én pl olyan naciba járok, amit a többség hétköznap nem venne fel, de ettől még nem leszek igénytelen.
2015. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont elég kényelmetlen.
2015. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosem volt márkás tornacipőm (pl. converse..), mert nem igazán szeretnék több tízezret költeni egy cipőre.. Nekem is leginkább ilyen 2-5 ezer forintos, sokszor kínais tornacipőim vannak. :) Senki nem nézett még le. :D Sőt, valaki állandóan converse-nek mondta és sehogy sem tudtam neki elmagyarázni, hogy nem az.. :D


18L

2015. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!