Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az h ha otthon...

Miért van az h ha otthon nézem az arcomat egészen szép és egységes, amikor meg plázában vagy máshol látom úgy nézek ki mint egy sápadt szellem tele pattanásokkal!?

Figyelt kérdés
Jó tény h kissé zsíros és olykor van pár pattanás. Nah de h mindig akkor legyen ocsmány mikor elmegyek az már gáz. Alapból semmi bajom nincs magammal. Nem használok az arcomra semmit csak a szemöldökömet formázom mert ritkás. De tényleg most is nézem a tükörben minden fényből fürdés elött és szép. Kissé fénylik de szép. Máshol meg rendesen megijedek magamtól h így nézz ki. Főleg plázákban

2018. febr. 15. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ismerős :D
2018. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%
Szar a világítás. Én a drogériás tükrökben szoktam megijedni magamtól.
2018. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan ez van velem is. Én arra gondoltam, hogy azért, mert ott mások a fények. Pl egy pláza wcben, vagy próbafülkében sokkal erősebb a megvilágítás, ami kiemeli a bőrhibákat.
2018. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben szenvedek:DDD

De szerintem is a fényviszonyok miatt van ez

2018. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szt....arabbak a fényviszonyok! Ha csak egy részről jön a fény, attól nagyon árnyékos leszel Ettől tűnsz ocsmánynak.
2018. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huha. Akkor kicsit megkönnyebbültem h nem velem van ez mindig csak. Tény h szinte mindig ilyen plázákban van ez csak. Ott mintha még dagadtabb is lenne az arcom.
2018. febr. 16. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A plázákban és drogériákban ritka rossz a világítás. Alapozót én csak úgy veszek pl. drogériában, hogy felkenem a kezemre, kimegyek az utcára, megnézem természetes fényben. Sokszor jövök rá, hogy tök más árnyalat kell, csak becsapott a benti fény.
2018. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is:c
2018. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se használok alapozót max a szememet sminkelem tussal vagy spirállal. És amikor plázába megyek az èletkedvem is elmegy,annyira rondának látom magam . Kivève a HanM-be😂😂 ott egész jó a világítás, ès a tükrök is tök jól vannak megcsinálva a fülkèbe.
2018. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!