Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú férfiak! Ti...

Hosszú hajú férfiak! Ti hogyan kötitek meg a hajatokat?

Figyelt kérdés
28 éves srác vagyok, a hajam jelenleg a vállamig ér, viszont nagyon sűrű és hosszúszálú a hajam, dús. Én általában csak simán kontyba felgumizom, de kíváncsi vagyok arra, hogy ti, hosszú hajú férfiak hogyan oldjátok meg, ha zavar, hogy a hajatok az arcotokba lóg? Mit használtok? Csat, gumi, szalag, egyéb?

2018. febr. 21. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, én általában lent hagyom a hajam. Nekem kb vállamig ér, Amikor olyan kedvem van, felgumizom. Illetve mikor növesztettem, edzés közben hajráfot hordtam, irtó hülyén néztem ki, de bevált :D Lófarokba sosem szoktam rakni, max ha itthon vagyok, és csak a barátnőm lát.
2018. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
Nekem a tesóm hosszú hajú férfi, legtöbbször kiengedve van a haja de főzéskor vagy ha zavarja akkor kontyba gumizza. Néha (ha már nem "friss") akkor simán összegumizza. Sima fekete hajgumikat használ amiből nálam is van vagy 6 mert mindig lerakja és itt hagyja :D én lány vagyok de a 10 hajgumimból 8 a tesómé (volt) amit felszedtem utána.
2018. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jpeter1 ***** válasza:
100%
Nekem térdig érő hajam van. Kontyba szoktam rakni, de mivel dús és nehéz sokszor hálóval is lefogom.
2018. febr. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak pont ilyen haja van, ő néha simán összegumizza, de főleg sapkával tarja a hején, vastagabb hajpántokkal, esetleg egy szorosabb körsállal, amit hajpántként használ.. Sokat sportol, és ezek a megoldások jobban megfogják a haját, mint egy konty. Bár gyakrabban engedhetné ki, mert úgy nagyon szexi:D
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jpeter1 ***** válasza:
Nekem a konytháló nagyon bejött. Igaz, hogy nagyon szorosan le kell fogni vele, de futás közben is jól tart.
2018. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a mellemig ér. Otthon, utcán legtöbbször kiengedve hordom, de ha összefogom, általában kontyba fogom. Esetleg hajpántot is teszek bele, és csattal is megerősítem.
2018. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kábelkötegelővel....
2018. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagy szőke is véletlenül? Hosszù, szőke a gyengém
2023. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!